Spread the love

Historia handlu kontraktami terminowymi jest tak prosta, jak zrozumienie koncepcji rolników sadzących zboże każdej wiosny – zbierają oni plony każdej jesieni i ustalają ceny na początku sezonu, ale nie później. W zasadzie to na początku to rolnicy uczyli Wall Street, jak handlować kontraktami terminowymi.

Wybierając brokera, poważni inwestorzy kontraktów terminowych muszą znaleźć równowagę między niskimi prowizjami, intuicyjnymi platformami, doskonałą obsługą klienta i aktualnymi opcjami analitycznymi. Traderzy potrzebują również narzędzi do analizy wykresów i screeningu, aby kierować swoim procesem decyzyjnym.

W świecie, w którym handel kontraktami terminowymi jest bardzo ryzykowną inwestycją, może ona być jeszcze bardziej niebezpieczna, jeśli platforma jest toporna, aplikacja transakcyjna nie nadąża lub obsługa klienta nie ma pojęcia, czym jest wskaźnik Fibonacciego.
Wszystko musi płynąć gładko jak Rolex Cellini, który mierzy sekundy w ciągu dnia.

Zacznij od naszego przewodnika, aby znaleźć platformę z brokerem kontraktów terminowych online, aby Twoje pierwsze kroki w handlu były pozbawione jakichkolwiek trudności.

NAJLEPSI BROKERZY NA KONTRAKTY TERMINOWE ONLINE

Nie trać czasu na szukanie brokera kontraktów terminowych na własną rękę. Określ swoje najważniejsze priorytety i skorzystaj z naszej listy, aby znaleźć najlepszego brokera kontraktów terminowych online dla siebie.

1. NinjaTrader

NinjaTrader
  • NinjaTrader posiada niesamowitą platformę transakcyjną dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę tradingową oraz dla zaawansowanych traderów. Jego szeroka gama narzędzi do analizy technicznej jest idealna dla początkujących użytkowników korzystających z konta demo, a także oferuje 2 tygodnie darmowego okresu próbnego po rejestracji.

2. Tradovate

  • Czy jesteś aktywnym inwestorem na rynku kontraktów terminowych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tradovate. Tradovate oferuje podobne do Netflixa podejście do handlu bez prowizji oraz rozwiązania oparte na chmurze. Otrzymujesz zintegrowane rozwiązanie, które możesz bezproblemowo przenieść na dowolne urządzenie, kiedy tylko zechcesz.
  • Tradovate jest pierwszym brokerem kontraktów terminowych online i opcji, który łączy technologię następnej generacji z jednolitą opłatą członkowską. Możesz uzyskać brokera zorientowanego na technologię na każdym rozmiarze ekranu, na każdej platformie.

3. TradeStation

  • TradeStation oferuje 2 różne rodzaje rachunków: podstawowy rachunek TS GO przeznaczony dla nowych inwestorów oraz bardziej rozbudowany rachunek TS Select przeznaczony dla bardziej zaawansowanych inwestorów, którzy poszukują pełnego zestawu narzędzi i opcji.

4. Generic Trade

  • Generic Trade ma jedne z najniższych stawek prowizji spośród wszystkich podmiotów handlujących kontraktami terminowymi, wynoszące maksymalnie 0,59 USD za transakcję. Generic Trade szczyci się przejrzystością i utrzymuje ceny na niższym poziomie niż inni brokerzy kontraktów terminowych poprzez wyeliminowanie konieczności korzystania z usług sprzedawców i brokerów.

5. Interactive Brokers

Interactive Brokers
  • Interactive Brokers dla handlu kontraktami terminowymi oferuje wyjątkowe i konkurencyjne prowizje. Koszt 0,85 USD za transakcję kontraktami futures i opcjami futures, ogólnie Interactive Brokers oferuje najniższe stawki depozytu zabezpieczającego w branży, które sięgają między 1,91% a 1,41% (najniższy procent dotyczy klientów posiadających 1 mln USD w Interactive Brokers). Oferuje w pełni konfigurowalną platformę handlową dla doświadczonych traderów z ponad 50 typami zleceń.

6. TD Ameritrade

  • TD Ameritrade wymaga minimum konta na poziomie $1,500, jednakże cena wynosi $2.25 za kontrakt za stronę (plus opłaty za wymianę walut i opłaty regulacyjne). Dzienna marża handlowa w TD Ameritrade wynosi 25% przy minimalnej kwocie 15 000 USD, z możliwością handlu wirtualnego i ponad 60 produktami futures. Z Thinkorswim, nie ma wątpliwości, że wprowadzanie i realizacja zleceń jest szybka, oferując przy tym wiele zaawansowanych funkcji.

7. Lightspeed

  • Lightspeed Trading oferuje rabaty ilościowe dla częstych traderów, niskie prowizje pay-per-share, bezpośredni dostęp do ECNs i giełd, a traderzy mogą również korzystać z darmowego konta próbnego.

8. Charles Schwab

  • Nazwisko Charlesa Schwaba wydaje się być synonimem słowa “edukacja” i nie jest to niespodzianką po wejściu na stronę internetową Schwaba. W końcu “Doradztwo inwestycyjne” to pogrubiony, klikalny nagłówek na stronie głównej. Jeśli jesteś inwestorem na rynku kontraktów terminowych, Schwab Trading Insights będzie pomocne, gdyyż znajdziesz niezliczone możliwości. Możesz dowiedzieć się więcej w sekcji aktywnych inwestorów na rynku kontraktów terminowych Schwab.

9. E* TRADE

E* TRADE
  • E * TRADE oferuje ponad 200 produktów futures, dlatego włączyliśmy go do kategorii miriady opcji dostępnych dla inwestorów. Ponadto, jeśli chcesz handlować futures z E * TRADE, będzie to kosztować $ 1,50 za kontrakt. E * Trade nie jest obcy profesjonalnym narzędziom i platformom najwyższej klasy.